BioClub-solucan-gubresi-20kg
  • 26 Şubat 2021 20:45
  • İstanbul
100

   

Ürünümüzün tam ismi “BioClub Maksimum Rekolte Bitki Geliştirici ve Toprak Düzenleyici”

BioClub markalı ürünümüz piyasadaki izinsiz ürünler gibi amatörce üretilmiş sıradan bir solucan gübresi değildir, Tarım Bakanlığının yönetmeliğine uygun olarak normalden çok daha yavaş üretilen ve özel bir içeriğe sahip olan şu an piyasadaki en kaliteli organik gübredir. Maksimum rekolte denmesinin sebebi kullanıldığı tarım alanlarında elde edilebilecek en yüksek verimi sağlamasındandır. Bazı bitkilerde var yılı yok yılı yaşanır, gübremiz ile yok yılında bile tam rekolte elde ediliyor. Gübreyi kullandığınızda siz de göreceksiniz ki elde ettiğiniz ürünün kalitesi de çok değişecek.

BioClub Maksimum Rekolte Organik Toprak Düzenleyici ve Bitki Geliştirici ürünümüz, sıradan bir solucan gübresi olmayıp, toprağın organiklik oranını minimum sürede yükselterek ideal duruma gelmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

İçeriğindeki azot, fosfor, potasyum, hümik asit, fülvik asit, iz elementler, mikroorganizmalar, azot fikse eden bakteriler, fosfat bakterileri, mikorizal mantarlar, antibiyotik etkisi yaratacak doğal büyüme hormonları, aminoasitler ve enzimlerin sonucu olarak kaliteli ürün, erkencilik, gerçek aroma, dayanıklılık, direnç, kök gelişimi ve toprakta sağlık sağlamaktadır. Kabul edilmelidir ki bu özellikler de çiftçinin daha fazla para kazanması anlamına gelmektedir. Bütün bu özellikleri nedeni ile “BioClub Maksimum Rekolte” organik toprak düzenleyici ve bitki geliştirici ürünümüz Çiftçi ve Toprak Dostu Gübre olarak bu ismi hak etmiştir.

http://bioclub.com.tr/images/domateste-solucan-gubresi.jpg

Buğdaydan karpuza, domatesten tropikal meyvelere kadar toprakta yetişen tüm bitkiler için uygundur. Profesyonelce uygulanması durumunda %300’e varan verim artışı sağlanabilmektedir. Ürünümüzü kullanan çiftçi dostlarımıza maksimum verimi ve en yüksek hasatı alabilmeleri için ziraat mühendislerimiz tarafından ücretsiz zirai danışmanlık verilmektedir. Siz de hemen şimdi sipariş verin ve yüksek verimin keyfini çıkartın.

Türkiye’nin her yerne sevkiyatımız vardır.

Ücretsiz danışma hattı: 0216 606 1 601

 

BioClub Maksimum Rekolte ile siz de yüzü gülen çiftçilerden olun…

İlan Detayları

  • Miktar : 20
  • Satış Şekli : Parçalı Satışa Uygun
  • Miktar Tipi : Kg
  • Nakliye Ücreti : Alıcıya Ait
  • Min. Satış Miktarı : 1
  • Teslim Şekli : Nakliye, Kargo
  • Satış Tipi : Toptan, Perakende
  • Kimden : Üretici

İlan hakkında bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir