Tüccar.com.tr Seri ilan Platformu Açıldı

Tüccar, Türkiye’nin dört bir yanında farklı alanlarda hizmetler veren binlerce kişinin ilan verdiği ve ilanlara göre hizmet aldığı bir platformdur. İşinizi, seçmiş olduğunuz kategoride tamamen kendi isteğinize göre ücretlendirebilir, insanların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Tarım, turizm, lojistik gibi birbirinden farklı sektörlere özel kategorilerin bulunduğu platformda, hesap oluşturduktan sonra birkaç saniye içinde ilan verebilirsiniz. Tamamen güvenli ve çalışan arayanla, hizmet vereni buluşturmak amacıyla kurulmuş bir yapıdadır. Siz de hemen ilan vererek Tüccar.com.tr ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın, ilan verme konusunda tecrübeniz yoksa bile Tüccar Mobil Uygulaması sizi kolay ilan vermek için yönlendirecektir.

Tüccar.com.tr Mobil Uygulaması ile Neler Yapabilirim?

İnternet üzerinden farklı sektörlerde hizmet veren insanların ilan verme ve tüccar platformu üzerinden kendilerine gelen mesajları kontrol etme süreci, Tüccar Mobil Uygulaması işi kolaylaştırmıştır. Android ve iOS cihazlarda yapacağınız Tüccar Mobil Uygulama aramasıyla birlikte, sitedeki hesabınıza doğrudan telefon veya tabletiniz üzerinden de giriş yapabiliyorsunuz. Mesaj gönderildiğinde, hesabınız açık olduğu sürece anında bildirim gelecek ve müşterilerinize kısa sürede geri dönüş yapabileceksiniz. Deposu bulunan, müşterilerinin mallarını haftalar hatta aylar boyunca istifleyerek depolayabilecek hizmet veren kişiler de platformda yer alabiliyor. Sadece tarım sektörü ve çiftçilere yönelik bir sayfa olmadığı için, yeni kategorilerin açılması amacıyla müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tüccar’da Hangi Tür İş ve Hizmetler Yer Alır?

Örneğin bir nakliye firmanız var, fide alım satımı yapmak istiyorsunuz, veya tarlanın-bahçeniz için gübre ihtiyacınız var. İşte tam da bu noktada Tüccar A dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınız için bir tık uzağınızda olacak. Tüccar, Türkiye’nin her yerinden ilanlar veren lojistik firmaları, tarımsal ürünler satan kişi veya kurumlar olacak şekilde çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor olacak. Tüccar Platformunda binlerce aktif ilana ulaşılabilecek. Platformda Yöresel ürünleri üreten, satışını yapan, kargoyla evlere veya iş yerlerine gönderebileceğini söyleyen pek çok üretici bulabilirsiniz. Onların internet ortamında satışlarını yapabilmesi, doğal ve leziz yiyecekleri satabilecekleri kitleye doğrudan ulaşabilmeleri için Tüccar platformu hep üreticinin ve alıcının yanında olacak.

Tüccar İlan Kategorileri

Tüccar.com.tr üzerinden ilanların verilmesine imkan tanınan iş kolları sürekli olarak artış gösteriyor. Tüccar her biriyle daha büyük kitleye hitap eden, uygun ücretlerle çalışan kurumlara ulaşma amacında olan insanlara erişen bir platformdur. Tüccar Platformunu kullanarak aşağıdaki kategorilere ilanlar eklemeniz mümkün;

 • Hayvancılık
 • Mevye Sebze Bakliyat
 • Fide Fidan Tohum
 • Doğal Yöresel Ürünler
 • Tarımsal Ürünler
 • Gübre – Yem
 • Soğuk Hava Deposu ve Paketleme
 • Ziraat Mühendisliği ve Veteriner Hekimliği
 • Kayıt – Çalıntı
 • Nakliyat
 • Çavuş (Elçi)

Neden Tüccar.com.tr Platformunu Kullanmalıyım?

Konut, otomobil, karavan veya motosiklet satışıyla ilgili ilanlardan tamamen farklı olarak, tüccar üretici ile tüketiciyi bir araya getirmeyi bu alandaki büyük eksikliği gidermeyi amaçlar. Platformda sadece alım günlük işlere yönelik içerikler de bulunur. Sistemde farklı iş kollarında, tamamen kendi saatlik veya günlük çalışma ücretlerinin bağlı bir ilana yer verebilirsiniz. İlan verme amacıyla oluşturulmuş olan her kategori, farklı kullanıcılar tarafından kontrol ediliyor. Bahçe işleri, tarla işleri, tarımsal ürünlerin alım satımı, soğuk depo ile ilgili stok ve saklama hizmetleri amacıyla sayfayı kullanabilirsiniz.

Sadece bir kişi veya kurum tarafından tekel haline getirilmiş bir platform olmaması, binlerce farklı kullanıcının kendi iş ilanlarını oluşturmasına imkan tanıyor. Tır şoförü olan, tır veya kamyonete sahip olan kişiler, lojistik alanında çalıştıklarını ve taşıma faaliyetlerinde iş başına ne kadar ücret talep ettiğini belirtebiliyorlar.  Her alanda ihtiyaçların karşılanabilmesi için, çoğu zaman piyasanın altında ücretler talep eden kuruluşlarla karşılaşma olanağına sahipsiniz. Aynı zamanda ilanlar arasında karşılaştırma yaparak sizin için en doğru olduğunu düşündüğünüz ilan sahibi ile alışveriş yapabilirsiniz. 

Tüccar’da satış yapan kişinin daha önce yaptığı satışlardan aldığı yorumları görmek ve alışverişinizi bu alışverişi deneyimleyen kişilerin yorumlarına bakarak yapma ayrıcalığını hissedersiniz. Örneğin bir biber fidesi ihtiyacınız var ve fide seçmekte zorlanıyorsunuz. İşte Tüccar tam da bu noktada, fide satışı yapan firmaları karşılaştırmanızı daha verimli fideleri tercih etmenizi, alıcı yorumlara bakarak karar vermenizi sağlar.