Amacımız

Ülke ekonomisinin katma değerini ve rekabet gücünü yükseltmek için dijital dönüşüm sürecinin belirleyici olacağına inanıyoruz. Son yıllarda iyice hızını artıran dijital dönüşüm ile birlikte müşteri alışkanlıkları ve beklentileri de hızla değişiyor, bu değişime ayak uydurabilmek için her sektörde kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiş durumda. Amacımız sizlere güvenilir korunaklı ve kolaylık sağlayacak bir tuşla hayallerinizi hayatınıza çevirecek web sitemizi sizlerin huzuruna sunmak ve siz her alışverişinizde bize memnuniyet sağlayacak sosyal platformda ağırlamaktan hoşnut duymaktayız.

Misyonumuz

Yeni nesil sanal ticaretin genişleyip büyüyeceği dönemde toplumun yararına ticari ahlak unsurunu öne çıkaran güvenilir, yenilikçi ve kolaylık sağlayacak sanal Tüccar alışveriş sitemizi size sunmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. 

Vizyonumu

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 1922’de tüccarlar ile ilgili konuşması; “Tüccar, milletin emek ve üretiminin kıymetlendirilmesi için eline ve zekasına güvenilen ve bu güvene layık olduğunu göstermesi gereken kişidir.” Sözüyle yola çıktığımız, alıcıyı ve satıcıyı en kısa sürede ve en güvenilir şekilde buluşmasını sağlamak temel amacımızdır.